Avira

Avira Endpoint Security

Ürün Kodu : T42049
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (0)
 • Resimler
 • Avira Endpoint Security

  Avira Almanya merkezli, sürekli ödüllere layık görülen, PC ve mobil aygıtlar için antivirüs yazılımı üreticisidir.

  Özellikler
  * Gerçek Zamanlı Tehdit Önleme: İmza tabanlı algılama, buluşsal yöntemle analiz ve bulut tabanlı tarama, işletmenizi zararlı yazılımlara karşı eksiksiz korur.
  * Gelişmiş Ağ Sürücüsü Koruma: Antivirus Pro zararlı yazılımların kurumsal ağınızda veya paylaştığınız bir bulut depolama çözümünde barınmasını ve buralardan yayılmasını önler.
  * Gelişmiş Web Koruması: Kimlik avcılığı ile dolandırıcılık, virüslü web siteleri, habersiz yüklemeler… Antivirus Pro çalışanların bilmeden zararlı web sitelerine girmelerini önler.
  * E-posta koruma: Antivirus Pro yerel e-posta istemcilerini tarayarak çalışanların zararlı yazılımları almalarını engeller ve bunları iş arkadaşlarına, müşterilere ya da hastalara yaymasını önler.
  * Merkezileştirilmiş Yönetim: Avira tarafından korunan tüm aygıtlar sezgisel ve çevrimiçi bir panelden kolaylıkla yönetilebilir.
  * Mobil Cihaz Yönetimi: Avira mobil uygulaması yüklü akıllı telefonlar panelden takip edilebilir, hırsızlık önleme koruması ise uzaktan tetiklenebilir.

  * Sistem Bilgileri: Panel size PC bileşenleri, sabit sürücü partisyonları ve kurumsal aygıtlarınızdaki kullanılabilir disk alanı hakkında yararlı bilgi sunar.
  * Dosya sunucusu koruması: Sunucularınızda depolanan tüm gizli verileri zararlı yazılımlara karşı korur.
  * Düşük kaynak tüketimli sunucu güvenliği: Ağır iş yükü koşullarında bile sunucularınız en iyi performansla çalışmayı sürdürür.

  Sistem Gereksinimleri
  * İşletim Sistemleri: Windows 7,8,8.1,10 (32-bit veya64-bit)
  * Hafıza: Min. 1024 MB Ram
  * Hard disk: Min. 800 MB kullanılabilir boş alan
  * İşletim Sistemi: Minimum 1 GHz, Pentium 4 veya üstü

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.