Adobe

Acrobat Pro DC 2017

Ürün Kodu : T41987
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (0)
 • Resimler
 • Acrobat Pro DC 2017 online lisans olarak satılmaktadır. Mail adresinize Adobe'den lisans indirme linki gelmektedir. Ömürlük lisanstır. 

  Adobe Document Cloud nedir?
  Adobe Document Cloud, tamamen yeniden tasarlanmış Adobe Acrobat'ı e-imzaların gücüyle bir araya getirir. Artık masaüstü bilgisayarlar, mobil aygıtlar ve web üzerinden dilediğiniz yerde belgelerinizi düzenleyebilir, imzalayabilir, gönderebilir ve izleyebilirsiniz. Hepsi PDF'yi icat eden şirket Adobe'den.
   
  Hayal edin! Kullanıcılar için bir kullanıcı arabirimi.
  Acrobat DC, tıpkı hayal ettiğiniz gibi çalışan, gözlerinizi yormayan, dokunmatik ve mükemmel bir yeni arabirimle geliyor. Üstelik aradığınızı hızla bulmanızı sağlayan bir Kendi Aracını Tasarla paneliyle birlikte sunuluyor. Bu kullanıcı arabirimi o kadar basit ki, inanmak için kendi gözlerinizle görmelisiniz.
  Her yerde imzalayın. Artık uygulamaya dahil.
  E-imzaları herkes için, Acrobat'ta oluşturulmuş PDF'lerden mobil aygıtlara kadar her şeye dahil ettik. Böylece artık herkesin dilediği aygıtta saniyeler içinde imzalayabileceği sözleşmeleri güvenle gönderebilir ve izleyebilirsiniz. Form doldurmak da bu kadar hızlı. 
   
  Acrobat mobil ile dilediğiniz yere gidin.
  Araçlarınız her yerde yanınızda. En son dosyalarınız da. Mobile Link ile işinize dilediğiniz anda kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Masaüstü bilgisayarınızda bir belgeye başlayın. Tabletinizi kullanarak belgede değişiklikler yapın. Ve telefonunuzdan gönderip imzalatın. Tek bir yaprak bile yazdırmadan.
   
  Artık belgelerin izini hiç kaybetmeyeceksiniz.
  Şimdi en önemli belgelerinizi güvenle gönderip izleyebilirsiniz. Belgelerinizi kimin ne zaman açtığını ve saat kaçta imzalandıklarını görebilirsiniz. Üstelik belgelerinizin her adımda korunduğunu bilmenin güvenini yaşarsınız. 

  Acrobat Document Cloud Pro | Acrobat Document Cloud Satın Al | Acrobat DC Satın al | Acrobat DC Satış
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.