x
Adobe Lisanslama Sorunu 09.02.2018
Adobe Lisanslama Sorunu / Adobe Lisanslama Sorun Çözümü

Adobe’un orijinal lisansını kullanıyorsanız ve aşağıdaki hataları alıyorsanız;
“Lisanslama çalışmıyor”
"Bu ürünün lisans süresi sona erdi"
"Bu ürünü etkinleştirmek için kullandığınız seri numarasının süresi doldu"
"Geçersiz seri numarası. Bu seri numarası geçersiz görünüyor"


Muhtemelen bilgisayara uygulamanın süresi dolan bir deneme sürümünü yüklemişsinizdir, Adobe lisans süreniz dolmuştur veya Adobe Müşteri Hizmetleri seri numaranızı devre dışı bırakmıştır. Bu problemlerle karşılaşıyorsanız Adobe Türkiye’nin destek sayfasından yardım alabilirsiniz.


Adobe lisans crack veya sahte lisans kullanıyorsanız bir süre sonra kullandığınız program Adobe tarafından tespit edilip kapatılacaktır. Şayet şirket olarak crack Adobe lisansı kullanıyorsanız bunun cezası vardır. Ayrıca Adobe CS4, CS5, CS6 gibi lisanslara Adobe artık destek vermemekte, Adobe CC’de yapılan çalışmalar eski sürümlerde verimli çalışmamaktadır.


Adobe Creative Suit içindeki (photoshop, illustrator, indesign, dreamweaver vs..) programları satış işlemlerini kaldırmış yerine Creative Cloud YILLIK KİRALAMA sistemini getirmiştir. Adobe lisansını tek tek kiralayabileceğiniz gibi Adobe Creative Cloud paketini de yıllık kiralayabilirsiniz.


Adobe yıllık abonelik kullanmanın avantajları aynı anda kullanmamak şartıyla programı farklı bilgisayarlara kurup çalıştırabilirsiniz. Örnek Adobe lisansını hem evde hem işte çalıştırabilirsiniz. Ayrıca güncellemelerden aboneliğiniz süresince ücretsiz yararlanırsınız.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.