x
Adobe

Adobe Stock For Teams Other - Ayda 40 Görsel

Ürün Kodu : T42161
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (0)
 • Resimler
 • Adobe Stock Satın Al

  Ayda 40 Görsel indirme hakkı vardır. 45 milyon fotoğraf, video, illüstrasyon ve grafik arasından şimdi arama yapmak için TIKLAYIN.

  Yeni Adobe Stock pazarında yaratıcı projelerinize hızlı bir başlangıç yapmanızı sağlayacak yüksek kaliteli, küratörlü 45 milyon adet fotoğraf, video ve grafik sunuluyor. Creative Cloud uygulamalarınıza entegre olduğundan tasarım için daha fazla, Stock görüntülerinizi aramak ve yönetmek için daha az zaman ayırabilirsiniz.

  Yüksek kaliteli ve telifsiz Adobe Stock görüntü, grafik ve videolarını doğrudan sık kullandığınız Creative Cloud masaüstü uygulamalarından satın alabilir, yönetebilir ve bunlara erişebilirsiniz. Varlıkları, şimdi Premiere Pro CC, After Effects CC ve Animate CC'de video desteği sunan Creative Cloud Libraries'den arayıp bulun. 

  Video Yükle

  Adobe Stock, kurumsal video prodüksiyonları, televizyon reklamları, web siteleri ve diğer pek çok program ve sayfada kullanabileceğiniz bir milyondan fazla video klip sunuyor. Milyonlarca fotoğraf ve grafiğe ulaşabileceğiniz bu mağaza, birinci sınıf tasarım içerikleri için başvurabileceğiniz tek adres.

  Uygulama içi arama, bulma ve satın alma

  Varlıklar için doğrudan Creative Cloud Libraries panelinden arama yapın. Filigranlı varlıkları kullanarak varlıkların nasıl göründüğünü kontrol edin; ardından yüksek çözünürlüklü versiyonlarını uygulamadan satın alın.

  *Adobe CC gereklidir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.