x
AutoCAD

AutoCAD LT 2023 - 1 Yıllık Abonelik

Ürün Kodu : 210172208
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (0)
 • Resimler
 • AutoCAD LT 2023 - 1 Yıllık Abonelik
   
  Mail Order ile 9 Taksit - 0 Komisyon: Paraf, Bonus, World, Axess, Maximum, HSBC

  Sürüm karşılaştırmaları için tıklayınız.

  Ürünün 1 yıllık otomatik yenilemeli abonelik fiyatıdır. 1 yılın sonunda abonelik otomatik yenilenecektir.

  AutoCAD LT
  Birinci sınıf 2B taslaklar, tasarım ve belgeleme. Autodesk® AutoCAD LT® anlamlı taslak çizimleri ve belgelemelere odaklanabilmeniz için gelişmiş özelliklerle hassasiyet ve işbirliği sağlar. AutoCAD LT size istediğiniz gibi 2B çizimler oluşturma esnekliği sağlar. Birkaç tıklamayla basılı çizimlerden dahi işaretlemeler ekleyin ve geri bildirimleri dahil edin. Autodesk ürünlerindeki verilere hızlı ve sorunsuz bir şekilde erişin. Nesneleri sayma ve çizelgeler gibi manuel görevleri ortadan kaldırın. Çizimleri iki basit adımda iş arkadaşlarınızla hızlı ve güvenli bir şekilde paylaşın. Daha hızlı çalışmanızı sağlamak için kırk yıldan uzun süredir sürekli yenilik ve performans yükseltmeleri. Hiçbir alternatif CAD, süreçlerinizi AutoCAD LT gibi kolaylaştıramaz. PC'de, Mac'te, tablette veya web'de olun, benzersiz tasarım özellikleri ve önemli bulut depolama sağlayıcılarıyla bağlantılar için abone olun.
   
  AutoCAD LT Sıkça Sorulan Sorular
  Yazılımı kullanmak için İnternet'e bağlı olmam gerekiyor mu?
  Yazılımı kullanmak için İnternet'e bağlanmanız gerekmiyor. Yazılım İnternet üzerinde değil, bilgisayarınızda çalıştırılır. Ancak, yazılımınızı güncel tutabilmemiz ve aboneliğinizin hala geçerli olduğunu doğrulayabilmemiz için 30 günde bir İnternet'e bağlanmanız gerekir. Başlangıçta, yazılımınızı yüklemek ve etkinleştirmek için İnternet bağlantınız olması gerekir; ayrıca bulut hizmetleriniz varsa, bulut tabanlı araçlara erişebilmek için çevrimiçi olmalısınız.
  Aboneliğim otomatik olarak yenilenmeden önce bir hatırlatma e-postası gönderecek misiniz?
  Evet, yıllık ve çok yıllık dönemler için otomatik yenileme tarihinizden önce bir hatırlatma e-postası göndeririz. Aylık yenilemeler için hatırlatma e-postası gönderilmez. 
  Aboneliğimi süresi dolmadan önce iptal edebilir miyim?
  Çevrimiçi mağazamız aracılığıyla satın alınan tüm ürün ve hizmetler için satın aldıktan sonraki 30 gün içerisinde aboneliğinizi iptal ederek ödemenizin tamamını geri alabilirsiniz. Ayrıca, Autodesk hesabı sayfanızda yenileme ayarlarınızı düzenleyerek aboneliğinizin otomatik olarak yenilenmesini önleyebilirsiniz. Aboneliğinizin süresi dolana kadar yazılım ve hizmetlerinize tam erişiminiz olacaktır.

  Sistem Gereksinimleri İçin tıklayınız.
   

  AutoCAD LT satışAutoCAD LT satın al ve AutoCAD LT Abonelik işlemlerinde bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.