x
Corel Draw Lisans Sorunu Çözümü 04.02.2018

Corel Draw Lisans Sorunu Çözümü

Corel kullanıcıları Corel’in kırık ve korsan lisans kullanımına karşı orijinal lisan kullanımı için yaptığı çalışmalar karşısında sorunlar yaşamaktadır.

Ömürlük orijinal Corel lisansı kullanıp sorun yaşıyorsanız muhtemel bilgisayarınızda Corel Programı kullanımına karşı bir engel olabilir. Corel Türkiye ile iletişime geçerseniz sorununuz çözülür.

Kırık veya orijinal lisans kullanmayanlar Corel tarafından tespit edilip lisansları kapanmaktadır. Corel Draw lisanssız ürün kullananları tespit etmektedir. Bu nedenle orijinal lisans kullanmak gerekmektedir.

Corel hem ömürlük lisans hem de yıllık abonelik şeklinde lisans satmaktadır. Corel ömürlük lisans satın alırsanız uzun yıllar Corel lisansını kullanabilirsiniz. Ancak güncellemelerden yararlanamazsınız, yeni versiyonlarda kaydedilmiş dosyaları açarken sorun yaşayabilirsiniz.

Bunun için Corel yıllık abonelik lisansı öneriyoruz. Yıllık abonelik kullanmanın avantajları aynı anda kullanmamak şartıyla programı farklı bilgisayarlara kurup çalıştırabilirsiniz. Örnek hem evde hem işte çalıştırabilirsiniz. Ayrıca güncellemelerden aboneliğiniz süresince ücretsiz yararlanırsınız.

Ayrıca Corel Draw lisans sorunu, Ayrıca Corel Draw lisans sorunu çözme, Ayrıca Corel Draw lisans sorun çözümü gibi paylaşımlarda bilgi veren, yönlendiren kişilerde Corel Türkiye tarafında tespit edilip BSA Türkiye’ye bilgi verilmektedir.

Corel öğrenci lisansı için Corel Türkiye ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. Corel Türkiye öğrenciler için dönemsel uygun fiyatlandırma yapabilmektedir.

Unutmayın ki lisansız yazılım, lisansız program kullanmak şuçtur!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.