x
Vedubox

Vedubox Uzaktan Eğitim Programı - Bilgi Alınız

Ürün Kodu : 42004
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (0)
 • Resimler
 •  
  Vedubox Webinar / Sanal Sınıf Uzaktan Eğitim Programı
   
  Sanal Sınıf Kapasitesi
  Kullanıcı Sayısı: 100 - 
  Canlı Ders Kullanıcı Sayısı: 100 - 

   

  VeduBox bulut teknolojine sahip kurumsal iletişim, video konferans, e-eğitim/uzaktan eğitim, dijital eğitim ve ders yönetim sistemidir.


  Özellikler

  *Program modüler yapıdadır. İstediğiniz modülleri satın alabilirsiniz.
  *Programı destek dahil anahtar teslim 12 aylık hizmet bedel karşılığında satılır. 
  *Program tamamen bulutta çalışmaktadır. Bulut sistemler devamlı olarak güncellenir ve yeni özellikler eklenerek geliştirilir. Sunucu donanımı, yedekleme, güncelleme, güvenlik gibi masraflara gerek yoktur.
  *Program responsive tasarımı sahiptir ve %100 mobil uyumludur.
  *Canlı dersler öğretmen istediğinde kayıt edilir ve tekrar izlenebilir. Derslere video ve her türlü doküman eklenebilir. Test ve Sınav sistemi ile öğrenciler değerlendirilebilir.
  Sistemde üyelik ya da eğitim satışı amacıyla e-ticaret, ödeme modülü opsiyonel olarak mevcuttur.
  *VeduBOX LMS sistemi içinde oldukça detay özellikler mevcuttur. Eğitim müfredatını konu konu hazırlayabilirsiniz. Her bir konu başlığına doküman, video, animasyon gibi içerikler ekleyebilirsiniz. Ön test, son test yapabilirsiniz. Eğitimler sonunda her bir eğitimi tamamlayanlar o eğitim için sertifika/katılımcı belgesi/başarı belgesini otomatik olarak alabilirler.
  *Öğrenci bilgileri excel üzerinden toplu olarak içe ve dışa aktarılır.

  Doğru fiyatlandırma İçin aşağıdaki soruların cevaplarını bize iletmeniz gerekmektedir. Sorularla ilgili detaylı açıklama soruların aşağısındadır.

  SORULAR
  1 - Ders içerik yönetimi ve Kütüphane ihtiyacınız var mı?
  2 - Kaç kayıtlı kullanıcı olacaktır?
  3 - Canlı derslere aynı anda kaç kişi izleyecek?
  4 - Online sınav yapacak mısınız? Sertifika verecek misiniz?
  5 - Online ödeme olacak mı?

  SORU AÇIKLAMALARI

  1 - Eğer varsa; bir öğrenme yolu/müfredat hazırlanır, konular ve içerikler buradan eklenir. Eğitimlere/derslere istenildiği kadar video, pdf, word, power point, çizim gibi herhangi bir formatta dosya eklenebilir. Doküman, video, link, youtube/vimeo v.b. paylaşım kodu (embed kod), test, scorm ve etkileşimli video içerikleri konu başlıkları ve istenirse soru/testler ile ilişkilendirilebilir. Sisteme yüklenmiş herhangi bir kayıtlı video, doküman kullanıcılar tarafından güvenli bir şekilde erişilir. Interaktif Video özellikleri sayesinde video içerisinde istenilen saniyeye soru eklenebilir ve kullanıcının soruya verdiği cevaba göre ilerlemesi ya da durması sağlanabilir.

  2 - Yöneteceğiniz öğrenci sayınızı belirlemeniz gerekir. Satın aldığınız kapasiteyi aktif bir şekilde kullanabilirsiniz. Ders almayı bırakan ya da eğitim periyodu biten öğrencilerin hesapları pasif yapılarak kapasite verimli bir şekilde kullanılabilir. Bunun faydasını özellikle aylık ve ya kısa dönem eğitim satan kursların büyük avantajınadır. Örneğin 3 aylık eğitim veren bir kurs 1.000 kişilik bir VeduBox ile yıllık maksimum 4.000 kişiye eğitim verebilir.

  3 - Aynı anda sanal sınıflarda kaç kişinin eğitim göreceği bilgisidir. Bu sayı bölünemez. 

  4 - Soru Bankası, Test, Sınav ve Sertifika Modülü
  Soru bankası, test-sınav, sertifika v.b. birçok özelliğe sahiptir. Online test ve sınav modülü sınırsız sayıda soru, test ve sınav hazırlanmasını ve sunulmasını sağlar. Farklı soru tipleriyle (sürükle bırak, çoktan seçmeli, eşleştirme, doğru-yanlış, sıralama) testler ve sınavlar hazırlanabilmektedir. İstenirse katılımcılara eğitim bitiminde online sertifika da verilmesini sağlayabilirsiniz.

  5 - Eğitimlerin satışı online ödeme yöntemi ile “Sanal Pos” üzerinden sağlanabilmektedir. Her bir müşteriye özel sanal pos hesabı tanımlanır. Ödemeler direk olarak müşteri hesabına yapılır. Bu konuda İyzico ve paypal ile çalışılmaktadır. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.