x
WinZip

WinZip24

Ürün Kodu : 42187
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (0)
 • Resimler
 • WinZip24

  Dünyanın 1 numaralı sıkıştırma uygulamasıyla, tüm dosyalarınızı hızlı ve kolayca zipleyin, koruyun, paylaşın ve yönetin.

  - Tüm tanınmış dosya formatlarındaki dosyaları açın
  - Eposta ek boyutunu azaltmak için dosyaları zipleyin
  - Dosyalarınızı bankacılık düzeyinde şifrelemeyle koruyun
  - PC, ağ ve bulutlardaki dosyalarınıza erişin ve yönetin
  - Dropbox, Google Drive, OneDrive ve diğerlerine bağlanın

  Özellikler
  YENİ! Dosyaları Daha Hızlı Arayın
  Dosyaları yanlış yerlerde aramayın artık. Nerede koyduğunuzu hatırlamıyor olsanız bile, yerel olarak, ağınızda veya bulut depolama alanınızda depolanan dosyaları hızlı bir şekilde izlemek için WinZip’in yeni yerleşik arama özelliğini kullanın.
   
  YENİ! Birden fazla PDF dosyasını tek bir PDF içinde birleştirin
  PDF’lerinizi birleştirmek için WinZip Pro veya Enterprise kullanın. Birden fazla PDF dosyasını kaydetmek, sıkıştırmak veya paylaşmak için tek bir PDF dosyasına dönüştürebilirsiniz. PDF’nizdeki sayfaların sırasını bile düzenleyebilir, ardından WinZip’in PDF güvenlik özellikleriyle birleştirebilir ve koruyabilirsiniz.

  WinZip’in Files Panelinde ‘Add to Zip’ üzerine sürükleyip bırakın.
  WinZip'in Files panelinde görüntülenen Zip dosyalarına kolaylıkla dosyalar ekleyin. Dosyalarınızı sadece WinZip Files panelindeki Zip dosyasına sürükleyip bırakın, işte böylece dosyaları ekleyebilirsiniz!
    
  Daha hızlı görüntüleme ve sıkıştırmayı açma için Doğrudan Erişim Teknolojisi
  WinZip’in Doğrudan Erişim Teknolojisi (Direct Access Technology) bulutta depolanan büyük Zip dosyalarının görüntülemesi ve sıkıştırmalarının açılması için fark edilecek şekilde kısa bir zaman harcanmasını sağlıyor.
   
  Açılışta açmak için sorma
  Artık herhangi bir Zip dosyasını Windows Gezgininde veya WinZip Files Pane, WinZip Şeridi veya File menüsünden anında açabilirsiniz. Dosyaları orijinali klasörüne, Belgeler klasörünüze veya seçtiğiniz bir klasöre kolayca açın!

  Dosya paneli klasörüne açma
  Tek bir tıklama ile herhangi bir dosyayı Files Pane içinde seçili klasöre ayırabilirsiniz.
   
  Daha hızlı açılma performansı
  Artık WinZip uygulamasının başlatılıp başlatılmadığına değil, elinizin altındaki göreve odaklanabilirsiniz, çünkü WinZip’in başlatılması öncekine göre yarıya kadar daha az zaman alıyor. Daha hızlı çalışın ve birden fazla WinZip penceresi başlatma riskini ortadan kaldırın.
    
  POSIX TAR desteği
  Artık güncellenen sıkıştırma formatında POSIX TAR dosyalarını açabilirsiniz.

  Zip dosyalarını İçerikleriyle değiştirme
  Bir Zip dosyası grubunu hızlı ve kolayca açın ve doğal içerikleriyle değiştirin.

  Windows Gezgininden parçalanmış Zip dosyası oluşturma
  Zaman aşımları veya başarısız yükleme/indirme konusunda endişelenmeden büyük Zip dosyalarını kolayca dağıtın. Bu kullanışlı özellik daha kolay dağıtım için çok parçalı bir zip dosyası oluşturur.
   
  MP3 Sıkıştırması
  Geliştirilen kayıpsız MP3 sıkıştırmasıyla telefonunuzda veya bir bulut servisinde daha çok müzik depolayın veya çalma listelerini çok daha kolay paylaşın. WinZip 24, geliştirilen Zipx formatı sayesinde MP3 dosyalarınızı kalite kaybı olmadan ortalama %15 – 20 daha fazla sıkıştırıyor.
    
  Sıkıştırılmış tüm dosyaları açın
  Zip, Zipx, RAR, 7Zip, BZ2, LHA/LZH, VHD/VDMK, XZ dahil olmak üzere geniş bir yelpazedeki sıkıştırılmış dosyalardaki içeriği çıkarın. Şifreli dosyaları açarken, yetkisiz kullanımı engellemek için WinZip, geçici olarak açılan dosyalardan kalan tüm dosyaları temizler.
    
  Herhangi bir konumdaki dosyaları zipleyin
  Dinamik olarak güncellenen Frequent Folders bölümünde PC'nizde, ağda ve bulutlarda en sık kullandığınız dosyaları ve klasörleri kolaylıkla bulun.
   
  Diğer uygulamalardan zipleyin
  WinZip Express, başka uygulamalarla çalışırken bile popüler WinZip özelliklerini kullanmanızı sağlıyor. Windows Gezgini, Microsoft Office, tarayıcınız (sadece Pro), fotoğraflarınız (sadece Pro) ve Microsoft Outlook ile ziplemek, şifrelemek, paylaşmak ve diğer işlemler için kullanın.* WinZip Express araçları artık Office 2016 desteği içeriyor.
     
  Aygıt uyumlu arayüz
  Touch desteği, herhangi bir mobil aygıtta veya bilgisayarda WinZip'in gücünü parmaklarınızın ucuna getiriyor. WinZip, 2'si 1 arada bilgisayarlar için iyileştirildi, sisteminizi tablet veya dizüstü bilgisayar moduna geçirdiğinizde, yerleşim de otomatik olarak değişiyor.


  Winzip satış, Winzip satın al, Winzip lisansT-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.