x
Procyon

Procyon AI Image Generation - 1 Yıl

Ürün Kodu : T42250
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

  • Ürün Özellikleri
  • Yorumlar (0)
  • Resimler
  • Procyon AI Image Generation - 1 Yıl

    Procyon AI Image Generation Benchmark, üst düzey ayrık GPU'lar gibi güçlü cihaz içi AI hızlandırıcıların çıkarım performansını ölçmek için tutarlı, doğru ve anlaşılır bir iş yükü sağlar. Bu kıyaslama, desteklenen tüm donanımlarda adil ve karşılaştırılabilir sonuçlar üretmesini sağlamak için çok sayıda önemli sektör üyesiyle ortaklaşa geliştirildi.

    Karşılaştırma, hem orta sınıf hem de üst düzey ayrık grafik kartlarının performansını ölçmek için iki test içerir. Ayrıca gelecekte diğer performans kategorilerini desteklemek için daha fazla yapay zeka görüntü oluşturma testi eklemeyi umuyoruz. Stable Diffusion XL (FP16) testi, en zorlu yapay zeka çıkarım iş yükümüzdür ve bunu çalıştırmak için gereken minimum gereksinimleri yalnızca en yeni üst düzey GPU'lar karşılar. Orta derecede güçlü ayrık GPU'lar için Stabil Difüzyon 1.5 (FP16) testini öneririz.

    UL Procyon AI Görüntü Oluşturma Karşılaştırması, çeşitli çıkarım motorlarını kullanacak şekilde yapılandırılabilir ve varsayılan olarak sistem donanımı için önerilen en uygun çıkarım motorunu kullanır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.