x
Procyon

Procyon Video Editing Benchmark - 1 Yıl

Ürün Kodu : T42255
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (0)
 • Resimler
 • Procyon Video Editing Benchmark - 1 Yıl

  UL Procyon kıyaslamaları mümkün olduğunca performansı test etmek için gerçek uygulamaları kullanır. UL Procyon Video Düzenleme Karşılaştırması, tipik bir video düzenleme iş akışında Adobe Premiere Pro'yu kullanır.

  Video dosyalarını Premiere Pro'dan dışa aktarmak bir içerik oluşturucu için ölü bir zamandır. Kısa videoların bile dışa aktarılması birkaç dakika sürebilir. Katmanlar, renk derecelendirmeleri ve karmaşık efektler içeren daha uzun sekanslar bir saat veya daha uzun sürebilir. Daha hızlı bir yaratıcı bilgisayar, video dosyalarını dışa aktarmak için daha az zaman harcar ve yaratıcıya daha fazla zaman kazandırır.

  Karşılaştırma iki video proje dosyasının içe aktarılmasıyla başlar. Proje zaman çizelgeleri çeşitli düzenlemeleri, ayarlamaları ve efektleri içerir. İkinci proje birkaç GPU hızlandırmalı efekt kullanıyor. Her video projesi, H.264 ile kodlanmış Full HD ve yine HEVC (H.265) ile kodlanmış 4K UHD olarak dışa aktarılır. Karşılaştırma puanı, dört videonun tamamının dışa aktarılması için geçen süreye dayanmaktadır.

   

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.