Adobe

Dreamweaver CC

Ürün Kodu : 65224666BA01A12
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

  • Ürün Özellikleri
  • Yorumlar (0)
  • Resimler
  • 9 taksitle, 0 komisyon ile satın alma işlemi için bizimle iletişime geçip mail order ile ödeme yapabilirsiniz. 


    Creative Cloud'un gücü şimdi ekipler için sunuluyor. Kişi başına 5 kat daha fazla bulut depolama alanına sahip olabilir, uzman desteğinden, işbirliği ile paylaşım özelliklerinden ve kullanımı kolay lisans yönetim araçlarından yararlanabilirsiniz.

    Daha hızlı bir şekilde daha fazla web içeriği geliştirin. Kolaylaştırılmış kullanıcı arabirimi, bağlantılı araçlar ve yeni görsel CSS düzenleme araçları, verimli ve basit bir şekilde kodlamanızı sağlar. Üstelik Dreamweaver® CC şimdi çalışmalarınızı doğrudan uygulamanın içinden paylaşmanızı sağlıyor ve yeni özelliklere piyasaya sunulduğu anda erişmenizi mümkün kılarak web standartlarına ayak uydurmanızı kolaylaştırıyor. Tüm kreatif dünyanız tek bir yerde bir arada. Yalnızca Creative Cloud(TM)'da.

    Dreamweaver® CC, Creative Cloud(TM) yazılımının bir parçasıdır. Yani, en son güncellemelere ve özellik sürümlerine sunuldukları anda erişebilirsiniz. Ayarları Eşitleme özelliğini kullanarak ayarlarınızı ve tercihlerinizi birden fazla bilgisayarda düzenli biçimde tutabilirsiniz. Behance® ile entegre olan Creative Cloud ile projelerinizi paylaşabilir ve dünyadaki kreatif profesyonellerden anında geribildirim alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.