Vedubox

Vedubox Uzaktan Eğitim Programı - 100 Kullanıcı

Ürün Kodu : 42004
Fiyat
:
5.783 TL + KDV
KDV Dahil
:
6.824 TL
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Resimler
 • Vedubox Uzaktan Eğitim Programı
   
  Sanal Sınıf Kapasitesi
  Kullanıcı Sayısı: 100
  Canlı Ders Kullanıcı Sayısı: 100
  Farklı sanal sınıf kapasiteleri için bizimle iletişime geçiniz.
   

  VeduBox bulut teknolojine sahip kurumsal iletişim, video konferans, e-eğitim/uzaktan eğitim, dijital eğitim ve ders yönetim sistemidir.


  Özellikler

  *Program modüler yapıdadır. İstediğiniz modülleri satın alabilirsiniz.
  *Programı destek dahil anahtar teslim 12 aylık hizmet bedel karşılığında satılır. 
  *Program tamamen bulutta çalışmaktadır. Bulut sistemler devamlı olarak güncellenir ve yeni özellikler eklenerek geliştirilir. Sunucu donanımı, yedekleme, güncelleme, güvenlik gibi masraflara gerek yoktur.
  *Program responsive tasarımı sahiptir ve %100 mobil uyumludur.
  *Canlı dersler öğretmen istediğinde kayıt edilir ve tekrar izlenebilir. Derslere video ve her türlü doküman eklenebilir. Test ve Sınav sistemi ile öğrenciler değerlendirilebilir.
  Sistemde üyelik ya da eğitim satışı amacıyla e-ticaret, ödeme modülü opsiyonel olarak mevcuttur.
  *VeduBOX LMS sistemi içinde oldukça detay özellikler mevcuttur. Eğitim müfredatını konu konu hazırlayabilirsiniz. Her bir konu başlığına doküman, video, animasyon gibi içerikler ekleyebilirsiniz. Ön test, son test yapabilirsiniz. Eğitimler sonunda her bir eğitimi tamamlayanlar o eğitim için sertifika/katılımcı belgesi/başarı belgesini otomatik olarak alabilirler.
  *Öğrenci bilgileri excel üzerinden toplu olarak içe ve dışa aktarılır.
  * Fiyatlandırmayı belirleyen 2 ana unsur vardır. Webinar veya Video Konferans tercihi birinci kıstastır. 2. kıstas kaç adet aktif öğrenci kullanıcısı olacağıdır.

  Doğru fiyatlandırma İçin aşağıdaki soruların cevaplarını bize iletmeniz gerekmektedir. Sorularla ilgili detaylı açıklama soruların aşağısındadır.

  SORULAR
  1 - Ders içerik yönetimi ve Kütüphane ihtiyacınız var mı?
  2 - Programa ihtiyacınız sanal sınıf olarak mı yoksa video konferans olarak mıdır?
  3 - Kaç kayıtlı kullanıcı olacaktır?
  4 - Canlı derslere aynı anda kaç kişi izleyecek?
  5 - Online sınav yapacak mısınız? Sertifika verecek misiniz?
  6 - Online ödeme olacak mı?

  SORU AÇIKLAMALARI

  1 - Eğer varsa; bir öğrenme yolu/müfredat hazırlanır, konular ve içerikler buradan eklenir. Eğitimlere/derslere istenildiği kadar video, pdf, word, power point, çizim gibi herhangi bir formatta dosya eklenebilir. Doküman, video, link, youtube/vimeo v.b. paylaşım kodu (embed kod), test, scorm ve etkileşimli video içerikleri konu başlıkları ve istenirse soru/testler ile ilişkilendirilebilir. Sisteme yüklenmiş herhangi bir kayıtlı video, doküman kullanıcılar tarafından güvenli bir şekilde erişilir. Interaktif Video özellikleri sayesinde video içerisinde istenilen saniyeye soru eklenebilir ve kullanıcının soruya verdiği cevaba göre ilerlemesi ya da durması sağlanabilir.

  2 - Sanal Sınıf & Webinar: Ders, sunum, seminer gibi canlı etkinlikler için uygundur. Eğitici ve katılımcının sesli-görüntülü katılabileceği aynı zamanda doküman paylaşımı, sanal tahta, ekran paylaşımı, sohbet penceresi ile zenginleştirilmiş modül sayesinde etkileşimli bir şekilde canlı ders/webinar gerçekleştirebileceğiniz bir platformdur. Bu modülde katılımcıların canlı görüntüleri direk açılmaz, katılımcı el kaldırdığında izin verilerek ya da manuel olarak açılıp kapatılabilir. Dersler kayıt edilebilir ve tekrar tekrar seyredilebilir.

  Video Konferans: Genelde online toplantı için kullanılır. Webinar ile aynı teknolojiye sahiptir. Ancak webinarda olan katılımcıların kamerası ve mikrofonu kapalı olarak derse katılması, el kaldırma, anket ve soru-cevap özellikleri yer almaz. Moderatör istediğinde katılımcıların kamera ve seslerini kapatabilir. Katılımcıya/öğrenciye ve moderatöre/öğretmene kişiye özel takvim sunar. İstenirse görüşmeler kayıt edilir.

  3 - Yöneteceğiniz öğrenci sayınızı belirlemeniz gerekir. Örneğin 2.000 öğrenciniz var ancak bunun 1.000 tanesi aktif ise 1.000 kayıtlı kullanıcınız var demektir. Panel üzerinden öğrencileri aktif-pasif yönetimi yapabilmektesiniz.

  4 - Aynı anda sanal sınıflarda kaç kişinin eğitim göreceği bilgisidir.

  5 - Soru Bankası, Test, Sınav ve Sertifika Modülü
  Soru bankası, test-sınav, sertifika v.b. birçok özelliğe sahiptir. Online test ve sınav modülü sınırsız sayıda soru, test ve sınav hazırlanmasını ve sunulmasını sağlar. Farklı soru tipleriyle (sürükle bırak, çoktan seçmeli, eşleştirme, doğru-yanlış, sıralama) testler ve sınavlar hazırlanabilmektedir. İstenirse katılımcılara eğitim bitiminde online sertifika da verilmesini sağlayabilirsiniz.

  6 - Eğitimlerin satışı online ödeme yöntemi ile “Sanal Pos” üzerinden sağlanabilmektedir. Her bir müşteriye özel sanal pos hesabı tanımlanır. Ödemeler direk olarak müşteri hesabına yapılır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.