x
Eset

ESET Cyber Security Pro - Mac

Ürün Kodu : T41964
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (0)
 • Resimler
 • Antivirus | Antimalware | Güvenlik Duvarı | Ebeveyn Koruması

  İnternet Tehditlerine Karşı Güvende Kalın

  Virusler, solucanlar ve casus yazılımlar gibi kötü amaçlı yazılımların tümünü önleyin ve aynı zamanda Windows kaynaklı tehditleri durdurun. Antivirus sektöründeki 25 yıllık tecrübemize güvenin ve çevrimiçi ya da çevrimdışı veri paylaşımlarınızı endişe duymadan gerçekleştirin.

  Kurup Kullanın veya İnce Ayarlar Yapın

  Size tanıdık gelecek Mac benzeri arayüzün ve varsayılan ayarlar ile gelen güçlü korumanın keyfini çıkarın. Dilerseniz ihtiyacınız olan ayarları kolayca kurun ve taramayı başlatın.

  Mac'inizdeki Tüm Gücün Keyfini Çıkarın

  Mac'iniz ile herhangi bir yavaşlama yaşamadan çalışın, oyun oynayın ya da internette gezinin. Bir dizi güvenlik özelliğinin ve prize takılı kalmadan daha uzun süre çevrimiçi kalmanın avantajından yararlanın.

  Sosyal Medya Tarayıcısı

  Bu uygulama sayesinde, güvenliğinizin kapsamını Facebook ve Twitter’ı da içine alacak şekilde genişletin. Uygulamanın Güvenlik Merkezi sizi hangi kişisel bilgilerinizin herkes tarafından görüntülendiği konusunda bilgilendirir ve sosyal medya güvenlik profilinizin ince ayarlar yapmanızı sağlar.

  Kişisel Verilerinizi Kimlik Hırsızlığından Koruyun

  Bilgisayar korsanlarının şifrelerinizi ve banka hesap bilgilerinizi ele geçirmelerini engelleyin. Halka açık Wi-Fi ağlarında görünmez olun ve özel verilerinizin yetkisiz harici cihazlara kopyalanmasını engelleyin.

  Çocuklarınız için Güvenli İnternet

  Çocuklarınza internetin yalnızca iyi tarafını gösterin. Önceden oluşturulmuş 20'den fazla web sitesi kategorisini bloke edebilir, listeye ilave web siteleri ekleyebilirsiniz ya da önceden tanımlanmış kullanıcı profillerini seçebilirsiniz – Çocuk, Genç veya Ebeveyn.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.