x
Eset

ESET NOD32 Antivirus - Windows

Ürün Kodu : T41960
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (0)
 • Resimler
 • Antivirus | Antispyware

  ESET NOD32 Antivirus ve ESET Smart Security karşılaştırması için tıklayınız.

  İnternet Tehditlerine Karşı Güvende Kalın

  Virüsler, rootkitler, solucanlar, casus yazılımlar ve kimlik avı saldırıları da dahil olmak üzere, her tür tehdidi ortadan kaldırır. Kimlik Avı Koruması sayesinde parolalarınız ve banka bilgileriniz güvende kalır. Bunlara ek olarak, ESET NOD32 Antivirus, algılanmaktan kaçan tehditlerden güvenli bir mesafede kalmanızı sağlar. Exploit Blocker teknolojimiz bu gibi saldırıları algılar ve durdurur.

  Kurup Kullanın veya İnce Ayarlar Yapın

  Varsayılan ayarlarıyla en başından itibaren üst düzey koruma sağlayan ESET NOD32 Antivirus sizi olası güvenlik sorunları hakkında bilgilendirmeye devam eder ve bu sorunlara doğrudan ana ekranda erişmenize olanak sağlar.

  Bilgisayarınızdaki Tüm Gücün Keyfini Çıkarın

  Her gün kullandığınız programlara daha fazla güç ayıran çözüm herhangi bir yavaşlama olmadan oynamanızı, çalışmanızı ve İnternette gezinmenizi sağlar. Pil tasarruf moduyla prize bağlamadan daha uzun süre çevrimiçi kalın ve oyunların keyfini rahatsız edici açılan pencereler olmadan çıkarın.

  Sosyal Medya Tarayıcısı

  Bu uygulama sayesinde, güvenliğinizin kapsamını Facebook ve Twitter’ı da içine alacak şekilde genişletin. Uygulamanın Güvenlik Merkezi sizi hangi kişisel bilgilerinizin herkes tarafından görüntülendiği konusunda bilgilendirir ve sosyal medya güvenlik profilinizin ince ayarlar yapmanızı sağlar.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.