x
Eset

ESET Smart Security - Windows

Ürün Kodu : 41958
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (0)
 • Resimler
 • Antivirus | Antispyware | Firewall | Antispam  | ParentalControl

  ESET NOD32 Antivirus ve ESET Smart Security karşılaştırması için tıklayınız.

  İnternet Tehditlerine Karşı Güvende Kalın

  Virüsler, rootkitler, solucanlar, casus yazılımlar ve kimlik avı saldırıları da dahil olmak üzere, her tür tehdidi ortadan kaldırır. Kimlik Avı Koruması sayesinde parolalarınız ve banka bilgileriniz güvende kalır. Tümleşik Antivirus, algılanmaktan kaçan tehditlerden güvenli bir mesafede kalmanızı sağlar. Exploit Blocker teknolojimiz bu gibi saldırıları algılar ve durdurur.

  Kişisel Verilerinizi Kimlik Hırsızlığından Koruyun

  Bilgisayar korsanlarının şifrelerinizi ve banka hesap bilgilerinizi ele geçirmelerini engelleyin. Halka açık Wi-Fi ağlarında görünmez olun ve özel verilerinizin yetkisiz harici cihazlara kopyalanmasını engelleyin.

  Anti-Theft ile Kayıp Laptop'ınızın Yerini Bulun

  Bu uygulama sayesinde, güvenliğinizin kapsamını Facebook ve Twitter’ı da içine alacak şekilde genişletin. Uygulamanın Güvenlik Merkezi sizi hangi kişisel bilgilerinizin herkes tarafından görüntülendiği konusunda bilgilendirir ve sosyal medya güvenlik profilinizin ince ayarlar yapmanızı sağlar.

  Bilgisayarınızdaki Tüm Gücün Keyfini Çıkarın

  Her gün kullandığınız programlara daha fazla güç ayıran çözüm herhangi bir yavaşlama olmadan oynamanızı, çalışmanızı ve İnternette gezinmenizi sağlar. Pil tasarruf moduyla prize bağlamadan daha uzun süre çevrimiçi kalın ve oyunların keyfini rahatsız edici açılan pencereler olmadan çıkarın.

  Çocuklarınız için Güvenli İnternet

  Ebeveyn Kontrolümüz size çocuklara İnternetin sadece iyi taraflarını gösterme gücünü verir ve sizi çocukların olası saldırgan içeriklere maruz kalmaları konusunda yaşadığınız kaygılardan kurtarır.

  Kurup Kullanın veya İnce Ayarlar Yapın

  Varsayılan ayarlarıyla en başından itibaren üst düzey koruma sağlayan ESET Smart Security sizi olası güvenlik sorunları hakkında bilgilendirmeye devam eder ve bu sorunlara doğrudan ana ekranda erişme imkânı sağlar.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.