McAfee

McAfee Small Business Security 5 Cihaz Windows & MacOS

Ürün Kodu : T42203
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (0)
 • Resimler
 • McAfee Small Business Security 5 Cihaz Windows & MacOS (Sınırsız mobil iOS ve Android)
   
  McAfee® AntiVirus, ödül kazanmış bulut tabanlı virüsten koruma ile akıllı web korumasını tek pakette bir araya getirerek PC’nizi güvenceye alıyor.

  3 Temel Fayda

  - PC'lerinizi, Mac'lerinizi, akıllı telefon ve tabletlerinizi virüslere zararlı yazılımlara ve çevrimiçi tehditlere karşı koruyun.
  - 5 ila 25 PC ve Mac için lisanslama ve sınırsız** mobil cihazlar için koruma
  - Ücretsiz PC Virüs Temizleme Hizmeti ve abonelik süresi boyunca teknik destek


  İşletmeniz için Çoklu Cihaz Koruması
  McAfee Small Business Security, işletmenizde kullanılan cihazlara üst düzeyde bir koruma sağlayabilmek için 125 milyondan fazla kullanıcının gücü ve tehdit istihbaratından yararlanır, böylece PC'lerinizin, Mac'lerinizin ve mobil cihazlarınızın en güncel virüsler ve çevrimiçi tehditlere karşı korunduğundan emin olabilirsiniz .

  Mobil Güvenlik
  İşletmenizin sahip olduğu Android ve iOS platformu kullananan akıllı telefon ve tabletlerinizin tümü* mobil cihaz güvenliği ile korunacağından, işletmenizin ve müşterilerinizin bilgileri güvende olacaktır. McAfee Small Business Security mobil güvenlik aboneliğini de içerir. Bu sayede mobil cihazları korumak için ekstra ücret ödemek zorunda kalmazsınız, nerede çalışırsanız çalışın verileriniz korunur.

  Kapsamlı Güvenlik
  E-posta, web ve güvenlik duvarı koruması ile iş ve müşteri verilerinizi güvende tutun. Spam ve tehlikeli e- postaların size ve çalışanlarınızın gelen kutularına ulaşmasını engelleyin. Çalışanlarınızın kötü amaçlı olabilecek tehlikeli web sitelerine girmelerini önlemek için renk kodlu güvenlik derecelendirmeleriyle uyarın. Bilgisayar korsanlarının ve hırsızların İnternet üzerinden bilgisayarlarınıza ulaşmaya çalışmasını engelleyin.

  Yönetilmesi Kolay
  Güvenliğinizi tek bir merkezi konumdan yönetin. Siz ve çalışanlarınız tarafından kullanılan cihazların güvenliğini uzaktan yönetin. İşletmeniz büyüdükçe, çalışanlarınıza SMS veya e-posta göndererek cihazlarını kolayca koruma altına alın. Hesabım yönetim panelinden sizin veya çalışanlarınızın kaybolan veya çalınan mobil iş cihazını bulun, kilitleyin veya uzaktan silin.

  Virüs Temizleme Hizmeti ve Ödüllü Destek Hattı
  Ek bir ücret ödemeksizin ödüllü teknik desteğiniz ve PC Virüs Temizleme Hizmetimiz sayesinde işletmenizin korunduğundan emin olun. Bilgisayarlarınız için Virüs Temizleme Hizmeti** Ek bir ücret ödemeksizin telefon veya sohbet yoluyla bir McAfee uzmanı ile iletişim kurun. Aboneliğiniz süresince 7 gün 24 saat sağlanacak olan destek sayesinde işinizin yarıda kalmasını engelleyin.

  Sistem Gereksinimleri
  İnternet bağlantısı gerekir, yüksek hızlı bağlantı önerilir.
  Desteklenen İşletim Sistemleri:
  - Microsoft Windows 10*, 8.1, 8, and 7 (32-bit and 64-bit)
  - Mac OS X 10.7 ve üstü
  - Google Android akıllı telefon 2.3 ve üstü
  - Apple iOS 6.0 ve üstü
  *Windows 10 Enterprise desteklenmez.

  Çevrimiçi yönetim portalı tarayıcı desteği
  - Internet Explorer 9.0 ve üstü
  - Firefox 30 ve üstü
  - Safari 6.1 ve üstü
   
  McAfee1.jpg (76 KB)


  McAfee satın al, McAfee satış, McAfee demo için bize ulaşınız.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.