x
Teslimat Koşulları

Lisanslı Program Kayıt Formunu İndirin (Word)
Lisanslı Program Kayıt Formunu İndirin (PDF)Kutulu Ürün Teslimatı (Lisanslı Program, Oyun)

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra 3 iş günü (Pazartesi-Cuma) içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin uzaklığına göre de kargo şirketi (ARAS KARGO) 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır. Yazılım veya oyun size kendi kutusunda iletilir. Bu gönderim biçiminde alışverişinizi tamamlarken göreceğiniz sayfalarda belirtilen kargo bedeli ürün fiyatına eklenecektir.

Oem Ürün Teslimatı (İnternet üzerinden teslimat)

Lisans ürünlerinde ise; siparişin kesinleşmesi, üretici/tedarikçi firma ile paylaşılmasına müteakip ortalama 3 iş günü içersinde sipariş konusu ürününüzün kullanım için gerekli lisans kodu belirtilen e-posta adresine gelir, lisans sertifikası da ortamla 7-10 iş günü içersinde adresinize gönderilir.

Kapıda Ödeme

Anlaşmalı kargo şirketimiz olan ARAS Kargo sayesinde, satın aldığınız ürünün ödemesini ürünü teslim aldıktan hemen sonra yetkili kişiye kapınızda yapabileceğiniz bir hizmettir. Ürün satın alma ekranında, "Kapıda Ödeme" seçeneğini işaretleyerek bu hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Bu seçenek için sipariş toplamınıza KDV hariç 5 TL eklenecektir. Kapıda ödemenizi nakit veya tek çekim kredi kartı ile yapmanız mümkündür.

Genel Bilgi

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir.

Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır. Yurt dışından gelen ürünler de Noel tatilleri de göz önünde bulundurulmalıdır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri tarafından ProgramArena.com garantisi ile size teslim edilecektir.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

Program Arena online alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı verir. Nadir de olsa tüketicilerin aynı anda aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenebilir. Bu durumda; Ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarımızda kalmamış ise en az 4 (Dört) en fazla 30 (otuz) gün bekleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.

Sipariş verdiğiniz veya satın aldığınız ürününüz hakkında her zaman bizimle
iletişime geçebilir telefon yada mail ile bilgi alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.