x
Eset

Eset Endpoint Antivirus 1 Server

Ürün Kodu : T41976
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (0)
 • Resimler
 • Eset EndPoint Security ve Eset EndPoint Antivirüs Karşılaştırması için tıklayınız.

  Antivirus ve Antispyware Koruması

  Virüsler, rootkit'ler, solucanlar ve casus yazılımlar dahil olmak üzere her tür tehdidi, bulut ile güçlendirilmiş daha iyi algılama performansı sunan tarama özelliğiyle ortadan kaldırır.

  Kimlik Avı Koruması - Avlanmayın

  Ödüllü kimlik avı önleme motorumuz, kullanıcı adları, parolalar, bankacılık bilgileri gibi önemli şirket verilerini ele geçirmeye çalışan sahte web sitelerine karşı koruma sağlar.

  Cihaz Kontrolü - Çevrimdışı Cihazları Kontrol Edin

  Ağınızda hiçbir ortamın yetkisiz ve çevrimdışı olarak kullanılamamasını sağlayın. Yetkisiz cihazları engeller ve farklı erişim düzeylerine izin verir.

  Sanal Ortam için Optimize Edildi

  ESET Shared Local Cache, taranmış dosyalara ilişkin meta verileri depolar, böylece makinede bulunan kopya dosyalar diğer sanal makinelerde tekrar taranmaz.

  Exploit Engelleyici – Hedefe Yönelik Saldırıları Önler

  Hedefe yönelik saldırılara ve önceden bilinmeyen açıklardan yararlanmaya (ör. sıfır gün saldırıları) karşı korumayı artıran yeni algılama teknolojisi.

  Gelişmiş Bellek Tarayıcı

  Zararlı işlemlerin davranışlarını izler ve gizlenmeyi bıraktıklarında, bulaşmalarını etkili bir şekilde önlemek için (çok iyi gizlenmiş kötü amaçlı yazılımlar da dahil olmak üzere) bu yazılımları tarar.

  Düşük Sistem Gereksinimleri - Çalışmaya Devam Edin

  ESET Endpoint Antivirus, sağladığı kendini kanıtlamış korumanın yanı sıra son kullanıcının her gün kullandığı temel programlar için daha fazla sistem kaynağını serbest bırakır.

  Özelleştirilebilir Kullanıcı Arabirimi Görünürlüğü

  ESET çözümleri, son kullanıcıların göremeyeceği şekilde tamamen gizlenebilir, tepsi simgesi bile kaldırılabilir. Kullanıcılar açılan pencerelerle veya uyarılarla ilgilenmek zorunda kalmazlar.

  Sorunsuz Dağıtım Kolay bir şekilde dağıtılabilir, çakışmaya neden olan yazılımlar algılanır ve yükleme sırasında kaldırılırlar.

  Özelleştirilebilir Kullanıcı Arabirimi Görünürlüğü

  ESET Endpoint Antivirus, ESET Remote Administratoraracılığıyla tamamen yönetilebilir.

  Sistem Gereksinimleri

  Intel veya AMD x86-x64

  Microsoft Windows® 8, 7, Vista, XP, 2000

  Microsoft Windows Server® 2008 R2, 2008, 2003, 2000

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.