x
Eset

Eset Endpoint Security 1 Server

Ürün Kodu : 41975
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (0)
 • Resimler
 • Eset EndPoint Security ve Eset EndPoint Antivirüs Karşılaştırması için tıklayınız.

  Antivirus ve Antispyware Koruması

  Virüsler, rootkit'ler, solucanlar ve casus yazılımlar dahil olmak üzere her tür tehdidi bulut ile güçlendirilmiş daha iyi performans ve algılama sunan tarama özelliğiyle ortadan kaldırır.

  Gelişmiş Bellek Tarayıcı

  Zararlı işlemlerin davranışlarını izler ve gizlenmeyi bıraktıklarında, bulaşmalarını etkili bir şekilde önlemek için (çok iyi gizlenmiş kötü amaçlı yazılımlar da dahil olmak üzere) bu yazılımları tarar.

  Exploit Engelleyici - Hedefe Yönelik Saldırılarla Mücadele Etme

  Hedefe yönelik saldırılara ve önceden bilinmeyen açıklardan yararlanmaya (ör. sıfırlı gün saldırıları) karşı korumayı artıran yeni algılama teknolojisi.

  Sanal Ortam için Optimize Edildi

  ESET Shared Local Cache, taranmış dosyalara ilişkin meta verileri depolar, böylece makinede bulunan kopya dosyalar diğer sanal makinelerde tekrar taranmaz

  Kimlik Avı Koruması - Avlanmayın

  Son kullanıcıları, kullanıcı adları, parolalar, bankacılık veya kredi kartı bilgileri gibi önemli bilgilerini ele geçirmeye çalışan sahte web sitelerine karşı korur.

  Güvenlik Açığı Koruması

  Düzeltme eki henüz yayımlanmamış veya dağıtılmamış zayıflıklara karşı koruma sağlar. Sık Karşılaşılan Zayıflıklar ve Risklerin (CVE) daha iyi algılanmasını sağlar.

  Web Kontrolü

  Şirket trafiğinin güvenliğini sağlar ve kullanıcıların verimliliğini artırır. Kullanıcıların web sitelerine erişimini kategoriye göre (ör. oyun, sosyal ağlar, alışveriş vb.) sınırlar.

  İki Yönlü Güvenlik Duvarı

  Şirketinizin ağına yetkisiz erişimi engeller. Bilgisayar korsanlarına karşı koruma sağlar ve verilerin açığa çıkmasını önler.

  Cihaz Kontrolü

  Ağınızda hiçbir ortamın yetkisiz ve çevrimdışı olarak kullanılamamasını sağlayın. Yetkisiz cihazları engeller ve farklı erişim düzeylerine izin verir.

  Düşük Sistem Gereksinimleri - Çalışmaya Devam Edin

  ESET Endpoint Security, sağladığı kendini kanıtlamış korumanın yanı sıra son kullanıcının her gün kullandığı temel programlar için daha fazla sistem kaynağını serbest bırakır.

  Atma ve Değiştirme - Sorunsuz Dağıtım

  Sorunsuz dağıtımın keyfine varın; gereksiz güvenlik yazılımları yükleme sırasında algılanır ve kaldırılır, böylece geçiş sırasında harcanan zaman ve BT kaynakları en aza indirilir.

  Kullanıcı Dostu Uzaktan Yönetim

  ESET Endpoint Security, ESET Remote Administrator aracılığıyla tamamen yönetilebilir ve ağ güvenlik durumuna, “bak ve gör” stilinde mükemmel bir genel bakış sunar.

  Özelleştirilebilir Kullanıcı Arabirimi Görünürlüğü

  ESET çözümleri, son kullanıcıların göremeyeceği şekilde tamamen gizlenebilir, tepsi simgesi bile kaldırılabilir. Kullanıcılar açılan pencerelerle veya uyarılarla ilgilenmek zorunda kalmazlar.

  Sistem Gereksinimleri

  Intel veya AMD x86-x64

  Microsoft Windows® 8, 7, Vista, XP, 2000

  Microsoft Windows Server® 2008 R2, 2008, 2003, 2000

   

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.