x
Kaspersky

Kaspersky Endpoint Security Business Select

Ürün Kodu : T41983
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (0)
 • Resimler
 • Kaspersky Endpoint Security For Business Select

  Kaspersky Endpoint Security Business Core, Business Select ve Business Advanced karşılaştırması için tıklayınız.

  Sistemlerinizi Ve Mobil Araçlarınızı Koruma

  • Birinci sınıf, çok katmanlı kötü amaçlı yazılımdan koruma
  • Uygulama kontrolü, cihaz kontrolü ve Web kontrolü
  • Mobil güvenlik, MDM ve daha fazlası kurumsal avantajlar

  Kaspersky Endpoint Security for Business SELECT, aşağıdaki Kaspersky uygulamalarını içerir:

  • Kaspersky Security Center
  • Kaspersky Endpoint Security for Windows
  • Kaspersky Endpoint Security for Linux
  • Kaspersky Endpoint Security for Mac
  • Kaspersky Anti-Virus for Linux File Server
  • Kaspersky Anti-Virus for Windows Server Enterprise Edition
  • Kaspersky Security for Mobile

  ÖZELLİKLER

  Çok katmanlı kötü amaçlı yazılımdan koruma

  Kaspersky Endpoint Security for Business SELECT, Kaspersky'nin en yeni imza tabanlı kötü amaçlı yazılımdan koruma, sezgi tabanlı koruma ve ayrıca bulut yardımlı teknolojilerinin birleşimini sunar. Bu güçlü birleşim, işletmeniz için üstün, gerçek zamanlı kötü amaçlı yazılımdan koruma sağlanmasına yardımcı olur.

  Bulut yardımlı güvenlik

  Bulut tabanlı Kaspersky Security Network (KSN) otomatik bir şekilde olası kötü amaçlı yazılım ve milyonlarca kullanıcının sistemlerinden herhangi birinde meydana gelen şüpheli davranış ile ilgili bilgi toplar. Müşteriler, KSN'nin bilgi toplamasına izin verip vermeme arasında seçim yapabilse de tüm Kaspersky müşterileri KSN'nin olası tehditlerle ilgili gerçek zamanlı veri toplama ve yeni belirlenen tehditlere daha hızlı yanıt verebilme özelliğinden faydalanır. Üçüncü taraf testleri, KSN teknolojisinden destek alan Kaspersky'nin 0,02 saniye gibi kısa sürede birkaç yeni tehdit tespit edebildiğini gösteriyor. Ayrıca KSN’nin gerçek zamanlı bilgi toplaması 'hatalı tespit' oluşumunun en aza indirgenmesine yardımcı olur.

  Sistem İzleyici

  Ağınızda bir uygulama her başlatıldığında Kaspersky'nin System Watcher özelliği uygulamanın nasıl davrandığını analiz eder. System Watcher şüpheli bir davranış algıladığında uygulama engellenecektir. Şüpheli davranış kötü amaçlı bir etkinliğe yol açarsa sisteminizi bir önceki durumuna 'geri döndürmek' kolay olur.

  UDS – Acil Algılama Sistemi

  Dünya üzerinde yeni bir kötü amaçlı yazılım öğesi ortaya çıktığında, yeni bir kötü amaçlı yazılım imzası sunulup kullanıcı makinelerine dağıtılana kadar bir yüksek risk dönemi olacağı açıktır. Yeni tehditlere karşı daha erken koruma sağlamak için Kaspersky, yeni keşfedilmiş kötü amaçlı yazılım ile ilgili bilgilerle güncellenen bir Acil Algılama Sistemi (UDS) veritabanı kullanır.

  Etkin Temizleme teknolojisi

  Kaspersky Etkin Temizleme teknolojisi bir bilgisayarın işletim sisteminin en düşük seviyelerinde çalışır ve zararlı nesneleri etkisiz hale getirir.

  Ana bilgisayar tabanlı İzinsiz Giriş Önleme Sistemi (HIPS) ve Kişisel Güvenlik Duvarı

  Kaspersky’nin gelişmiş güvenlik duvarı, kurumsal ağınızı saldırılara karşı korumanıza yardımcı olur. Gelen ve giden trafiği, uygulama, tek bir bağlantı noktası veya IP adresi gibi çeşitli parametrelere göre kontrol edilir.

  Ağ saldırılarını engelleme

  Network Attack Blocker teknolojisi, kurumsal ağınızdaki şüpheli etkinliği algılayıp izler ve önceden yapılandırılmış ölçütlere göre karşılık verir.

  Sık kötü amaçlı yazılımdan koruma güncellemeleri

  Kaspersky diğer çoğu güvenlik tedarikçisinin yapabildiğinden çok daha sık bir şekilde kötü amaçlı yazılım veritabanını günceller. Bu da en yeni kötü amaçlı yazılıma karşı daha hızlı bir koruma almanızı sağlamaya yardımcı olur. Aynı zamanda Kaspersky, şablon tabanlı imzaları kullanarak kötü amaçlı yazılım algılama oranlarını artırır ve ağınıza indirilen güncellemelerin boyutunu en aza indirmenize yardımcı olur.

  *Kaspersky Endpoint Security for Business SELECT şu platformlar için koruma sağlar: Mac, Linux ve Windows (Windows 8.1 ve OS X 10.9 Mavericks dahil). Bazı özellikler, bazı platformlarda kullanılamayabilir.

  Çok platformlu dosya sunucusu ortamlarını koruma

  Güçlü antivirüs motoruyla Kaspersky Endpoint Security for Business SELECT, Windows, Linux veya FreeBSD kullanan dosya sunucuları için birinci sınıf kötü amaçlı yazılımdan koruma sağlar. Ayrıca Kaspersky'nin optimize edilmiş tarama işlemleri, sistemlerinizin performansı üzerinde önemli bir etkinin olmamasını sağlamaya yardımcı olur. Bu uygulama, terminal sunucularını (Citrix veya Microsoft) koruyabilir ve küme sunucularda da çalışır.

  Geliştirilmiş yönetilebilirlik ve raporlama

  Kaspersky, yönetim ve raporlama için harcadığınız her dakikanın, stratejik açıdan önemli etkinliklere adayabileceğiniz zamanlar olduğuna inanır. İşte bu yüzden Kaspersky Endpoint Security for Business SELECT kullanıcı dostu yönetim araçları ile açık raporlar sunar. Böylece güvenliğinizi geliştirecek kontrol ve bilgilere daha kolay ve daha hızlı erişirsiniz.

  Güvenilir güvenlik

  Sistem arızası olması durumunda Kaspersky kötü amaçlı yazılımdan koruması, sistem yeniden başlatıldığında otomatik olarak yeniden başlar.

  Windows tabanlı dosya sunucuları için sanallaştırma desteği

  Kaspersky'nin dosya sunucusu güvenlik çözümü, VMware Ready sertifikalıdır.

  Mobil cihazlar için kötü amaçlı yazılımdan koruma

  İmza tabanlı, sezgisel ve bulut yardımlı kötü amaçlı yazılımdan koruma teknolojilerini birleştiren Kaspersky Endpoint Security for Business SELECT, kurumsal mobil cihazlar ve Bring Your Own Device (BYOD) girişimleri için güçlü güvenlik sağlar. Uygulamaları, dosyaları, e-posta eklerini ve ortam dosyalarını taramak kolaydır.

  Mobil cihazlar için kontrol araçları

  Uygulama Kontrolü özelliği, yöneticilerin sadece şirketçe onaylanmış yazılımın çalışmasına izin vermesini ve istenmeyen veya gri uygulamaların tamamını engellemesini sağlar. 
  Web Kontrolü özellikleri yöneticilerin kötü amaçlı veya tehlikeli web sitelerini engellemelerine ve sosyal ağ, kariyer, kumar, perakende satış veya yetişkin web siteleri ile proxy sunucuları gibi şirketin kurumsal güvenlik ve kullanım ilkelerine uymayan web sitelerinin erişimini kontrol etmelerine olanak tanır. 
  Ayrıca Kaspersky teknolojileri rooting / jailbreak olaylarını otomatik olarak algılar.

  Şifreleme Etkinleştirme

  Hassas işletme verilerinizin yanlış ellere düşmesini önlemenize yardımcı olmak için Kaspersky Endpoint Security for Business SELECT, en popüler mobil cihazlar ile sunulan şifreleme özelliklerini etkinleştirmeyi ve yönetmeyi kolaylaştırır.

  Kurumsal veriler için güvenli kapsayıcılar

  Bring Your Own Device (BYOD) girişimleri kullanıcın kişisel bilgilerini de tutan bir cihazdaki kurumsal verileri ayırma ve güvenceye alma sorunu gibi önemli sorunlara yol açabilir. Kaspersky Endpoint Security for Business SELECT, Kaspersky’nin Kapsayıcı oluşturma teknolojisini içerir. Kurumsal verilerin, kullanıcının kişisel verilerinden ayrılmasını sağlamak için kullanıcının mobil cihazında ayrı bir kapsayıcı kurmak kolaydır. Kapsayıcının içinde otomatik şifrelemeyi etkinleştirerek ve / veya bir uygulamanın başlamasına izin verilmeden önce ek bir kullanıcı yetkisi talep ederek kapsayıcı için ek güvenlik sağlayabilirsiniz. 
  Bir çalışanın şirketten ayrılması durumunda hassas, kurumsal verilerin artık bu çalışanın kişisel mobil cihazında saklanmamasını sağlamak kolaydır. Kaspersky teknolojisi, kurumsal kapsayıcıya uzaktan erişmenizi sağlar. Böylece cihaz sahibinin cihazdaki kişisel bilgilerini silmeden kapsayıcıdaki bütün kurumsal verileri silebilirsiniz.

  Mobil cihazlar için anti-hırsızlık özellikleri

  Bir kullanıcının mobil cihazı kaybolduğunda veya çalındığında, uzaktan çalıştırılan güvenlik özellikleri, kurumsal verileri korumanıza ve kurumsal ağa erişimi engellemenize yardımcı olur. Mobil cihazı uzaktan kilitleyebilir, kurumsal verileri silebilir ve cihazın yaklaşık konumunu bulabilirsiniz. Bir hırsız, cihazdaki SIM kartı değiştirirse Kaspersky SIM İzleme özelliği size yeni SIM kartın telefon numarasını yollar.

  Geniş kapsamlı MDM özellikleri

  Kaspersky Endpoint Security for Business SELECT, Microsoft Exchange ActiveSync, Apple MDM Server'teki tüm işlevleri tamamen destekleyen esnek mobil cihaz yönetimi (MDM) araçları içerir. 
  Kaspersky teknolojileri, yöneticiler için şunları kolaylaştırır:

  Kaspersky'nin MDM araçlarıyla ayrı konsollar kullanmaya gerek yoktur. Bütün MDM etkinliklerini Kaspersky'nin tek yönetim konsolu üzerinden yürütebilirsiniz.

  **Yalnızca Kaspersky'nin desteklenen platformlar listesinde bulunan mobil platformlar içindir. Desteklenen mobil platformların bazılarında tüm özellikler kullanılamayabilir.

  Uygulamaları kontrol etme

  Kaspersky Endpoint Security for Business SELECT, BT yöneticilerinin, kurumsal ağınızda uygulamaların nasıl çalıştığını yönetmesine yardımcı olan Uygulama Kontrolü özelliklerini içerir:

  Kara listedeki uygulamaları engelleyen Varsayılan Olarak İzin Ver ilkesini etkinleştirebilir veya yalnızca beyaz listedeki uygulamaların başlatılmasına izin veren Varsayılan Olarak Reddet ilkesini uygulayabilirsiniz.

  Beyaz Listeye Alma

  Kaspersky şu anda kendine ait bir Beyaz Liste Laboratuvarına yatırım yapan tek şirkettir. Laboratuvar yaygın uygulamaların güvenlik durumunu değerlendirir ve çalıştırılması güvenli olan programlar beyaz liste veritabanına eklenip eklenemeyeceğine karar verir. Kaspersky'nin dinamik beyaz listeye alma hizmetinden gelen bilgiler, etkili Uygulama Kontrolü'nü desteklemeye yardımcı olur.

  Beyaz liste güncellemeleri, en yeni beyaz liste bilgilerinin Kaspersky müşterilerine ulaştırılmasını sağlamaya yardımcı olan bulut tabanlı Kaspersky Security Network'ten gönderilir.

  Cihazları kontrol etme

  Çıkarılabilir cihazları kurumsal ağınız üzerindeki neredeyse her sisteme bağlamak kullanıcılar için kolaydır. Bu cihazlar da kötü amaçlı yazılım saldırılarının kaynağı olabilir veya gizli işletme verilerinin çalınması için kullanılabilir. Kaspersky Cihaz Kontrolü özellikleri, yalnızca yetkili cihazların kurumsal ağınıza bağlanmasını ve sadece yasal işlemler için kullanılmasını sağlamanıza olanak tanır:

  Web kullanımını kontrol etme

  Web Kontrolü işlevleri, kullanıcılarınızın web tarayıcısı etkinliklerini kategori, içerik veya veri tipine göre izlemeniz ve filtrelemeniz için size kolaylık sağlar. Kullanıcılarınızın oyun web siteleri, sosyal ağlar veya kumar siteleri gibi web siteleri veya web sitesi kategorilerindeki etkinliklerini yasaklamak, sınırlandırmak, denetlemek veya bu etkinliklere izin vermek kolaydır. Web Kontrolü kullanıcıların virüslü sitelere veya uygunsuz içeriğe erişememelerini sağlamaya ve günlük üretkenliğin artırılmasına yardımcı olur.

   

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.