x
Kaspersky

Kaspersky Endpoint Security Business Core

Ürün Kodu : 41982
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (0)
 • Resimler
 • Kaspersky Endpoint Security For Busıness Core

  Kaspersky Endpoint Security Business Core, Business Select ve Business Advanced karşılaştırması için tıklayınız.

   

  Kaspersky Endpoint Security for Business CORE şu platformlar için koruma sağlar:

  - Windows (Windows 8 dahil)

  - Mac

  - Linux

  ÖZELLİKLER

  Otomatik ve istek üzerine tarama  Kaspersky Endpoint Security for Business dosyalar oluşturulduğunda, başlatıldığında veya değiştirildiğinde dosyaları otomatik olarak tarar.  Ayrıca dosyalar, dizinler, yerel diskler veya ağ diskleri için talep üzerine ayrı ayrı taramalar çalıştırabilirsiniz.

  Etkin Temizleme  Kaspersky Etkin Temizleme teknolojisi kötü amaçlı nesneleri etkisiz hale getirmek için işletim sisteminin en alt düzeylerinde çalışır.

  Sık güncelleme ve imza tabanlı koruma  Kaspersky diğer birçok tedarikçiye göre çok daha sık kötü amaçlı yazılım veritabanı güncellemesi yapar.  Ayrıca, şablon tabanlı imzaların kullanılması zararlı dosyaların algılanmasını geliştirir ve imza güncellemelerinin boyutunu azaltır.  Güncelleme optimizasyonu, işlemcilerinizdeki, sabit disklerinizdeki ve iletişim bant genişliğinizdeki yükü azaltmaya yardımcı olarak işletmeniz için kritik öneme sahip uygulamalara daha fazla bilgi işlem kaynağı ayrılmasını sağlar.

  Acil Algılama Sistemi  Kaspersky Acil Algılama Sistemi (UDS) veritabanı bir imza oluşturulmadan önce, yeni BT güvenliği tehditlerine karşı erken ve etkili koruma sağlamak için yeni kötü amaçlı yazılımlar hakkında bilgilerle güncellenir.

  Davranış Analizi  Kaspersky System Watcher özelliği her programı başlatıldığında analiz ederek proaktif koruma sağlar.  Şüpheli bir davranış algılanırsa programı engeller ve sistemi zararlı etkinliğin oluştuğu zamandan önceki bir noktaya ‘geri döndürebilir’.

  ClBulut tabanlı koruma  Kaspersky Security Network (KSN) ‘destek veren’ milyonlarca katılımcının sistemlerindeki şüpheli davranışlar hakkında bilgiler toplayarak yeni tehditlere daha hızlı karşılık verir.  Tarafsız testler KSN’nin tepki süresinin 0,02 saniye kadar hızlı olabildiğini gösteriyor.  Ayrıca, KSN günlük iş etkinliklerinizin kesintiye uğramaması için ‘hatalı tespit’ riskini de azaltmaya yardımcı olarak yalnızca zararlı yazılımların belirlenmesini sağlıyor.

  Ana bilgisayar tabanlı İzinsiz Giriş Önleme Sistemi (HIPS) ve Kişisel Güvenlik Duvarı  Kaspersky’nin gelişmiş güvenlik duvarı, gelen ve giden trafiği bağlantı noktası, IP adresi ve trafiği üreten uygulama ya da diğer parametrelere göre kontrol ederek uç noktaları ağ tehditlerinden korur.  Kaspersky, 250'den fazla sık kullanılan uygulamaya yönelik ön tanımlı kuralla güvenlik duvarı korumanızın yapılandırılması için gerekli süreyi azaltmaya da yardımcı olur.

  Network Attack Blocker  Network Attack Blocker şüpheli ağ etkinliğini izler.  Bir saldırı girişimi algılanırsa Network Attack Blocker önceden tanımlanmış ölçütlere göre karşılık verir.

  Merkezi yönetim konsolu  Kaspersky Security Center yöneticilerin koruma parametreleri belirlemelerini, kötü amaçlı yazılımdan koruma güncellemelerini yönetmelerini ve BT ağlarındaki güvenliği izlemelerini kolaylaştıran merkezi bir yönetim konsoludur.

  BT kaynaklarınızın verimli kullanım  Kaspersky'nin üstün teknolojilerinin tamamını aynı Kaspersky ekibi geliştirdiğinden, Kaspersky güvenlik çözümünüz tam olarak entegredir, üstün performans ve daha kolay kullanım sağlar ve bilgi işlem kaynaklarınıza daha az yük oluşturur.

  Çeşitli platformlara yönelik destek  Kaspersky Windows, Macintosh ve Linux için uç nokta güvenliği uygulamaları geliştirerek yöneticilerin çok çeşitli ağları korumalarına yardımcı olur.

   

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.